Co nas wyróżnia?


Zdjęcia wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie firmy Fuji. Zanim to jednak nastąpi, każde zdjęcie przechodzi przez ręce laboranta, który starannie je obrabia przez co zyskują one niepowtarzalne kolory.

 

Trwałość koloru

Stosując tylko oryginalny papier Fuji dedykowany do fotografii cyfrowej oraz oryginalną chemię, nasze odbitki mają gwarancję trwałości koloru przez 50 lat! Od konkurencji wyróżnia nas jakość. Każde zdjęcie jest retuszowane przez fotolaboranta, dzięki czemu kolory stają się żywsze, a zdjęcie tym samym ładniejsze. Kolejnym naszym atutem jest szybkość. Z nośników cyfrowych wykonujemy zdjęcia w zaledwie 15 minut! A Twoje zdjęcia analogowe z negatywu wykonamy w przeciągu 1 godziny.

 

Korekta fotolaboranta jest u nas standardem

Stanowisko fotolaboranta  Korekta laboranta to nic innego jak indywidualne, staranne obrobienie każdego zdjęcia.  Fotografie zostaną skorygowane barwnie i gęstościowo przez wyspecjalizowanego pracownika.

 

 

 

 

Pracujemy na sprzęcie najwyższej klasy

Digilab Frontier  Nasze labolatorium fotograficzne pracuje na najwyższej jakości sprzęcie firmy Fuji. Posiadamy minilaba cyforwego Frontier 350, który drukuje zdjęcia z prędkością do 1400 odbitek na godzinę. Wykonujemy odbitki barwne, sepia i czarno-białe w popularnych formatach: 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 20x30, 25x38, a także powiększenia do formatu 30x45, 40x60, 50x75. Dzięki codziennej kontroli maszyn, utrzymujmy niepowtarzalną jakość zdjęć.

 

 

 

 

 

 

Możliwość zamawiania odbitek przez fotokiosk i internet

FotokioskDla naszych Klientów udostępniamy fotokiosk,  urządzenie umożliwiające samodzielne przygotowanie zlecenia odbitek. Wystarczy zabrać ze sobą kartę pamięci, bądź płytę CD i przyjść do nas. Dzięki fotokioskowi dodasz ramkę do Twojego zdjęcia, usuniesz efekt czerwonych oczu, poprawisz kolory, wykadrujesz zdjęcie. A wszystko to w prosty, szybki i przyjemny sposób. Obsługa urządzenia jest intuicyjna, a przez kolejne etapy dodawania zlecenia, prowadzą komunikaty głosowe. 

Teraz nasi Klienci mają do dyspozycji również stronę internetową, więc jeśli nie masz czasu przyjść do nas, skorzystaj z opcji zamówienia odbitek przez internet. Wystarczy wejść na naszą stronę i przygotować zlecenie.

 

 

 

 

 webPhoto (1.5.1.347)

Informacja o korzystaniu z plików Cookies.

Ta strona przechowuje informacje przy pomocy ciasteczek.

Zapoznaj się z naszym regulaminem.